Diğer

Siteye Merhaba!

Siteye Merhaba! ?‍♂️

Herkese merhaba. Blog siteme ilk olarak bir tanıtım yazısı ile başlamak istedim. Yeni açmış olduğum blog sitemde çeşitli kategoriler altında yazılar yayımlayarak sizlerle buluşturacağım. Bu ilk yazımda ise sitemiz hakkında size bir kaç bilgi vereceğim.

Sitenin Amacı Nedir?

Web sitemizde yazılım-teknoloji, başarı, girişimcilik, kişisel gelişim gibi kategoriler altında yazılar yazarak sizlere ulaştırmayı amaçladım. Bu kategorilerde öğrenilmesi gereken yazıları ele alarak bilginin daha da yaygınlaşması benim için çok önemli.

Sizden Beklentilerim Neler?

Yazılarımı okuyacak olan kişiler olarak sizden beklentilerim genel olarak beğendiğiniz yazılarımı daha çok kişiye ulaştırmak amacıyla paylaşmanızdır. Bunun yanı sıra beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yazılarım için de gerek yorum kısmında gerek iletişim sayfasından gerekse de direkt olarak sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki geri dönüşler sitenin verimi açısından her zaman önemlidir. ?

Sitede Sizleri Neler Bekliyor?

Kendisini teknolojiye adayanlar, özellikle yazılım sektörünü merak edenler! Yazılım-teknoloji kategorisindeki yayımlayacağım yazılar size hitap edecek. Bu yazılar ile siz de yazılım dünyasının içerisinde olacaksınız.

Çalışıyorum ama yapamıyorum diyenler, konsantre sorunu çekenler ya da motive olamayanlar! Başarı ve Kişisel Gelişim kategorilerindeki yazılar tam size göre! Bu yazılar ile birlikte çalışmalarınıza daha fazla odaklanacak olup başarıyı kovalayabileceksiniz.

Girişimciler! İş dünyasındaki gelişmeleri, büyük iş adamlarının yaşam felsefelerini ve başarılı bir iş süreci yürütmek için neler yapanız gerektiğini Girişimcilik kategorisi altında yayımlayacağım yazılarda bulabilirsiniz.

Bana Ulaşın!

Reklam, iş birliği, şikayet ve önerileriniz için bana sosyal medya hesaplarımdan ya da iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yazılım Mühendisi - Backend Developer - Blog Yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir