Hakkımda

Merhaba, ben Yunus Emre!

Öncelikle bloğuma hoş geldin. Bu sayfaya kadar geldiysen artık tanışabiliriz. O zaman kendimi hemen tanıtmaya başlayayım.

1998 yılında Bayburt’ta doğdum. Üniversiteye kadar olan eğitim sürecimi Bayburt’ta tamamladım. Liseyi ise Bayburt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bilgisayar bölümü üzerinde tamamladım.

2016 yılında liseden okul birinciliği ile mezun olarak ara vermeden istediğim üniversite ve bölüm olan Karadeniz Teknik Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünü kazandım. Bu bölümü istememdeki amaç lise hayatında gördüğüm algoritma yapısı, bilgisayar teknolojileri ve benim bu alandaki merakım oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra ise İstanbul’da bir yazılım firmasında Backend Developer, yazılım mühendisi olarak çalışmaya başladım ve devam ediyorum.

Üniversiteyi kazandıktan sonra üniversite hayatımın boş geçmemesi ve yeni gelişmeler üzerine yoğunlaşmam amacı ile bir yandan blog yazarlığı yapmaya da karar verdim. Lise hayatımda deneme yazısı konusunda elde ettiğim il çapındaki başarılar ve değerli hocalarımın da bana bu noktada katkıları benim bu işe soyunmama sebep olmuştur. Bu azim ve gayret ile daha üniversitenin ilk yılında başladığım yazarlık serüvenime şuan kendi açtığım web sitem ile devam etmekteyim.

Bu süreç içerisinde çeşitli platformlarda görevler alarak freelancer olarak çalışmalarımı sürdürdüm, sürdürmeye de devam ediyorum. Onlarca kişi ile iletişime geçerek alanında uzman kişilerden yardımlar aldım. Bunların hepsi bana tecrübe katarken aynı zamanda çalışma noktasındaki isteğimi daha da artırdı.

4 yıla yakındır sürdürdüğüm ve halen daha devam ettiğim yazarlık alanında bildiklerimi, öğrendiklerimi, araştırmalarımı kendi kanalım üzerinden sizlere aktarmak amacıyla bu blog sitesini kurdum.

Çalışmanın Gücüne İnananlardan” sloganı altında hizmetlerimi vereceğim bu sitemde her zaman çalışmanın öneminden bahsedeceğim. Başarıya uzanan en kestirme yolun çalışmak olduğu bilinciyle hareket ederek size en yararlı içerikleri sunmaya çalışacağım.

Benimle iletişime geçmek istersen tüm sosyal medya hesaplarım anasayfa bölümünde mevcut. İletişim sayfasından da yine formu doldurarak  bana mesaj atabilirsin ?

Görüşmek dileğiyle, sevgiyle kal! ?‍♂️